Szegedi csapatunk hosszú évek óta tevékenykedik a városban, az egyik legfőbb pillére működésünknek a szalagavató afterpartyk, illetve Összbulik, amelyekkel a szegedi középiskolásoknak szervezünk az adott iskolák diákjaira szabott rendezvényeket. A másik ága szervezetünknek különböző hazai és olykor külföldi mainstream fellépőkkel megvalósított rendezvények, jellemzően péntek esténként. A 2024-es évben pedig már csarnokos koncert szervezésével kapcsolatban is találkozhattak velünk a Szegediek. 2019 óta a Szegedi Ifjúsági Napok diákbérlet értékesítését is a Never Say Never szegedi csapata végzi.